Dlaczego warto skorzystać z usług freelancera?

Rynek pracy z roku na rok się zmienia. Coraz większy nacisk kładziemy na kreatywność, pomysłowość i tzw. “świeżość” w branży. Bez względu od sektora działalności. Zmienia się też podejście do realizowania poszczególnych prac w firmie. To już nie te czasy, kiedy “przesiedzenie” w biurze codziennie od 8 do 16 było gwarancją dobrej pracy. Dziś w nieustannej pogoni – liczy się efekt końcowy. Zakończony z sukcesem projekt. Z tego też powodu wiele firm decyduje się na współpracę z freelancerem. Dlaczego takie rozwiązanie jest korzystne?

Współpraca z freelancerem – dogodne warunki umowy

Podstawową zaletą współpracy z freelancerem jest elastyczność. To my i osoba, z którą podpisujemy umowę ustalamy zasady działania. Terminy, formę rozliczenia, zakres zlecenia. Nie jesteśmy zobligowani sztywnymi zasadami umowy o pracę.

Swobodny wybór partnera do współpracy

Korzystając z usług freelancerów nie musimy decydować się na wielomiesięczną umowę z jedną osobą. Tylko od nas zależy ile będzie trwała taka współpraca i na jakich warunkach. Możemy zlecić zadanie jednej osobie, lub wybrać kilku freelancerów. Korzystając z pomocy kilku specjalistów możemy zetknąć się z różnymi spojrzeniami na dane zagadnienie. Jest to bardzo cenne – szczególnie przy tych kreatywnych projektach. Każdy freelancer coś wnosi swojego do projektu, dając cząstkę siebie.

Możliwość poznania niebanalnych osobowości

Freelancerzy, to często nietuzinkowe charaktery. Z ciekawym, oryginalnym podejściem na siebie i życie. Nierzadko słowem klucz podczas współpracy z taką osobą jest “kreatywność”. Freelancer, który wchodzi w interakcję z Twoją firmą – może wnieść w nią coś nowego. Pomysł, na który Ty wcześniej nie wpadłeś.  Jeśli trafimy na dobrego fachowca i jednocześnie ciekawego człowieka owocna współpraca może trwać bardzo długo.

Brak zbędnej papierologii

Tutaj przechodzimy do bardziej praktycznych kwestii. Zatrudniając freelancera oszczędzamy czas i nierzadko też pieniądze. Zamawiamy projekt, czekamy na realizację, freelancer wystawia fakturę. My ją płacimy. koniec zlecenia. Nie musimy martwić się sporządzeniem dodatkowych umów, formalnościami podatkowymi. Uwierz, warto!  Wszystkie te sprawy masz z głowy. Ty tylko płacisz fakturę. Dodatkowo podatek za wykonaną usługę możesz wliczyć w koszty, co generuje oszczędności firmowe.

Możesz pracować ze specjalistami z całego świata

Pracujesz z freelancerem? To nie musi być osoba z Twojego miasta, a nawet regionu. Możesz zdecydować się na współpracę z osobą z dowolnego zakątka Polski, a nawet i całego świata. Możliwości są nieograniczone.

Bezpośredni kontakt z wykonawcą

To bez wątpienia duża zaleta. Brakuje jej w przypadku dużych agencji i korporacji. Tam zawsze musimy się przebijać przez setki działów. Rozmawia z nami ewentualnie koordynator projektu, a tak naprawdę nie wiemy, kto realizuje nasz projekt. Korzystając z usług freelancera – wiesz, kto pracuje nad Twoim zleceniem. Możesz bezpośrednio zweryfikować wszystkie kwestie. Pracujesz z “realnym człowiekiem”, który bezpośrednio angażuje się w Twój biznes. Na bieżąco możecie omawiać wszystkie ważne sprawy – “tu i teraz”.

Współpraca z freelancerem – postaw na realizowanie projektów z najlepszymi

Freelancer, to człowiek z pasją. To osoba, która nie tylko wykona dla Ciebie dany zakres zlecenia, ale też często coś podpowie. Postaw na współpracę z najlepszymi freelancerami. Skorzystaj z naszego portalu. W jednym miejscu znajdziesz fachowców z wielu dziedzin. Grafika, programistę, copywritera i wielu innych. Nie czekaj. Nawiąż kontakt z odpowiednią osobą i razem budujcie sukces Twojej firmy.

Najpopularniejsze kategorie zleceń na portalu:

Zaloguj się
Zarejestruj się
Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.