Freelancing - przyszłość na rynku pracy.

Cały czas rośnie liczba freelancerów na rynku pracy. Elastyczny czas pracy, wolność przyjmowania zleceń, wreszcie niczym nieograniczone zarobki. Zwiększa się też zakres branżowy w ramach, którego można działać jako freelancer. Jeszcze do niedawna wolny strzelec kojarzony był z takimi zawodami jak grafik, programista, czy copywriter. Obecnie na tzw. freelansie działają pośrednicy nieruchomości, prawnicy, dziennikarze. Bez wątpienia to przyszłość na rynku pracy.

Freelancing – ewolucja cały czas trwa…

Wspomniane poszerzanie zakresu tematycznego działalności freelancerów to nie wszystko. Zmienia się również podejśćie środowiska do tego rodzaju wykonywania pracy. Przestrzenie coworkingowe, gdzie freelancer może wykupić buyrko i dostęp do sprzętu biurowego na godziny już nikogo nie dziwi. Co więcej, biura coworkingowe pojawiają się już nawet w tych mniejszych miejscowościach. To już nie tylko oferta skierowana do mieszkańców dużych miast jak Warszawa, Kraków czy Poznań.

Kawiarnie otwarte na freelancerów – pracuj pijąc pyszną  kawę…

Dziwny typ w  okularach, siedzący przed laptopem w wielu kawiarniach nie jest już “intruzem”. Dziś kawiarnie wychodzą naprzeciw takim klientom. Dostęp do gniazdek z prądem, darmowego Internetu, a nierzadko też specjalna oferta lunchowa, to już dzisiaj standard. Szefowie kawiarni podkreślają, że co prawda freelancer może nie zamówi wiele kaw czy przekąsek w ciągu dnia, ale jest to stały klient. A stały klient jest dziś na wagę złota.

Firmy otwarte na freelancerów – komfort współpracy jest priorytetem.

Firmy coraz częściej chcą współpracować na zasadach b2b. To daje duży komfort i wygodę.  Brak formalności związane z zatrudnieniem na etacie pracownika, oszczędności na kosztach firmowych, mniej biurokracji. Freelancer wystawia fakturę, przedsiębiorca robi przelew. Zlecenie zamknięte. Zapotrzebowanie przedsiębiorców na usługi freelancerskie sprawiło, że w Internecie powstaje coraz więcej portali łączących przedsiębiorcę i freelancera. Jednym z takich portali jest nasza strona. U nas znajdziesz kompetentnego freelancera i podpiszesz długotrwałą, owocną współpracę. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać użytkownikom najwyższą jakość usług.

Nasz portal to:

  • oferty wyłącznie freelancerów z bogatym portfolio i wiedzą w swojej dziedzinie,
  • dobrze opisana oferta współpracy, przejrzysty interfejs,
  • tylko zweryfikowane profile freelancerów – bezpieczeństwo najwyższą wartością,
  • szybki, bezproblemowy kontakt z wybranym specjalistą.

Zaloguj się
Zarejestruj się
Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.